شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

از چه دزدگیری برای اماکن خود استفاده کنیم ؟ از چه دزدگیری برای اماکن خود استفاده کنیم ؟

اگر به دنبال تهیه بهترین دزدگیر اماکن برای خود هستید حتما ابتدا نیاز های خود را بروی یک چک لیست نوشته و سپس ببینیند کدام مدل و برند میتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد .معمولا راه ارتباطی و نحوه اعلام هشدار از طریق یک ارتباط تلفنی بوده و به همین منظور بیشتر دزدگیر ها قابلیت این را داشته که به راحتی یک سیستم کارت دورن آنها نصب نمایید . امروزه انواع مختلفی از انواع دزدگیر سیم کارت خور در بازار موجود است که هر کدام با توجه به خصوصیات فنی خود دارای قیمت های متفاوتی می باشند . معمولا این مدل ها قابلیت تماس با انواع خطوط دائمی و اعتباری را دارا بوده و میتوانند به محض وقوع حادثه به جای اعلان هشدار از طریق آژیر یک پیامک به خط مورد نظر از قبل تعیین شده ارسال نمایند و یا یک تماس تلفنی برقرار کنند . شما علاوه بر سخت افزار های معمول برای اینکه بتوانند از آن مکان استفاده کنید احتیاج به یک دستگاه تلفن کننده نیز دارید .در زیر به برخی از خصوصیاتی که یک تلفن کننده میتواند داشته باشد می پردازیم :

برقراری تماس توسط تلفن کننده ها یا باید از طریق خطوط ثابت باشد و یا از طریق سیم کارتی که در آنها قرار گرفته میشود و این در واقع بستگی به مدل تلفن کننده ای دارد که استفاده میکنید . یکی دیگر از امکاناتی که در دستگاه های تلفن کننده معمولا وجود دارد این است که بتوان توسط آنها دستگاه های برقی دیگر را که در محیط هستند را خاموش و روشن نمود .معمولا تلفن کننده هایی که برای دزدگیر سیم کارت خور مورد استفاده قرار میگیرند دارای حافظه تلفن با قابلیت ضبط پیامک بوده و این میزان حافظه در مدل های مختلف متفاوت می باشد . در برخی از مدل های پیشرفته شما میتوانید از طریق ارسال پیامک یک دستگاه را خاموش و روشن نمایید .

معمولا دستگاه های تلفن کننده بر اساس نوع تحریکی که رخ داده است میتوانند پیامک تنظیم شده از قبل را ارسال نمایند . هرچقدر که توانایی تلفن کننده در این بخش بیشتر باشد در واقع شما بهتر و بیشتر میتوانید از راه دور از موقعیت مکان خود مطلع گردید .

 

برچسب‌ها: