شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

استفاده از پوز صنعتي استفاده از پوز صنعتي

۱۲ دليل براي استفاده از پوز صنعتي

۱- طول عمر دستگاه POS‌ چند برابر رايانه شخصي (PC‌) خواهد بود !

با توجه به نوع طراحي سخت‌افزار دستگاههاي پوز طول عمر متوسط اين دستگاهها (حتي در فروشگاههاي زنجيره‌اي بزرك) به حدود ۱۵ سال مي‌رسد، حال اينكه يك رايانه شخصي در شرايط استفاده عادي طول عمري در حدود ۳ سال خواهد داشت.

۲- مقاومت در برابر عوامل محيطي

دستگاههاي پوز به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه در برابر گرد و غبار، و نيز سرما و گرما مقاوم باشند. عدم استفاده از فن (Fanless بودن) پوز يكي از مزاياي عمده آنها در مقابل رايانه‌هاي شخصي مي باشد. اين موضوع باعث مي شود گرد و غبار محيطي (كه باعث از كارافتادن فن رايانه‌هاي شخصي مي‌شود) بر عملكرد پوز تاثيري نداشته باشد.

۳- اين دستگاه براي فروشگاه شما طراحي شده است

رايانه‌هاي فروشگاهي (POS) براي کاربري سريع و راحت، با بهره‌گيري از سخت افزارهاي فروشگاهي (از جمله صندوق، بارکد اسکنر، پرينتر، انواع ترازوهاي هوشمند، نمايشگرهاي مشتري، مانيتورهاي ساده و لمسي و…) طراحي شده است. تمام اين ابزارها آسودگي خيال از سخت‌افزار و توجه به فروش را نويد مي‌دهند. همچنين تجهيزات استاندارد فروش به معني احترام بيشتر به مشتري و به تبع آن افزايش فروش را به دنبال خواهد داشد.

۴- توقف فروش يعني ..

دستگاههاي پوز طوري طراحي شده اند که بطور ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به کار مشغول باشند و با کمترين مشکل سخت افزاري روبرو شوند. اين نه تنها براي صاحبان فروشگاهها بسيار حائز اهميت است بلکه براي شرکت هاي داري محصول نرم افزاري که مي خواهند مشتريان آنها کمترين درگيري سخت افزاري را داشته باشند يک نکته کليدي محسوب مي شود. مساله را نکته بسيار مهي است که به ندرت دچار ايراد سخت‌افزاري مي شوند، حال آنكه رايانه‌هاي شخصي (به خصوص وقتي در يك فروشگاه بكار گرفته مي‌شوند) به دفعات دچار مشكل شده و فرآيند فروش را متوقف مي‌كنند. سوال مهمي كه مطرح مي‌شود اين است كه هزينه “چند ساعت توقف فروش به دليل مشكل رايانه” براي فروشگاه شما چقدر خواهد بود؟ آيا به لطمه ديدن وجهه و اعتبار خود نزد مشتري نيز فكر كرده‌ايد؟

۵- بازدهي نيروي انساني را به حداکثر برسانيد

با توجه به سادگي نرم‌افزارهاي فروشي كه بر روي دستگاههاي POS‌ نصب مي‌شوند، اتلاف انرژي پرسنل و فروشندگان به حداقل رسيده و زمان آموزش کاربري آنان را به چند دقيقه و در سطح مديريت به چند ساعت خواهد رسيد.

۶- هزينه‌ پايين‌تر !

ممكن است در ابتدا به نظر برسد براي خريد دستگاه پوز لازم است هزينه بيشتري نسبت به رايانه‌هاي شخصي پرداخت شود اما واقعيت اين است كه به دلايل متعددي در ميان‌مدت کاهش مصرف برق و همچنين هزينه‌هاي خريد و نگهداري دستگاه پوز از هزينه‌هاي مشابه براي يك رايانه شخصي پايين‌تر خواهد بود. برخي از اين دلايل عبارتند از:

اطمينان از فروش مستمر (و عدم توقف فروش به دليل نقص فني رايانه)

عدم نياز به ارتقاء سخت‌افزاري دستگاه پس از چند سال و در نتيجه كاهش هزينه

رايانه‌هاي شخصي به طور متوسط هر چندماه هزينه‌هايي (مانند نصب مجدد ويندوز، رفع عيوب سخت‌افزاري و غيره) دارند كه اين مورد در دستگاههاي پوز تقريباً صفر خواهد بود زيرا سخت افزاي يکنواخت آنها کمک مي کند که در کمتر از چند دقيقه دستگاه به وضعيت سالم خود برگردد.

هزينه دستگاههايي مانند پرينتر حرارتي يا فيش پرينتر از هزينه‌هاي يك پرينتر معمولي بسيار پايين‌تر است ، زيرا علاوه بر هزينه بسيار پايين‌تر مصرف كاغذ در آنها، نيازي به هزينه براي خريد كارتريج جديد و يا شارژ كارتريج وجود ندارد.

زماني كه لازم است يك اپراتور براي كار با نرم‌افزار فروش بر روي يك دستگاه پوز صرف كند بسيار كمتر خواهد بود و اين يعني مسلط شدن اپراتور در سريعترين زمان ممكن و كاهش هزينه‌هاي خطاي نيروي انساني

استفاده از باركدخوان احتمال بروز خطا در ثبت كالا براي مشتري را نيز به صفر خواهد رساند.

۷- كمتر از۳ ساعت انتظار، براي اطميناني چند ساله كافي است !

نصب و راه‌اندازي اين دستگاهها براي محيط هاي بزرگ و کوچک تفاوتي نداشته و به سرعت و سهولت امکان پذير مي باشد. اين دستگاهها در عرض چند دقيقه نصب شده و با فقط ۲ ساعت آموزش، به شما نويد اطميناني بلند مدت را مي‌دهد.

۸-اين دستگاه، مشاور افزايش فروش در فروشگاه شما خواهد بود.

با کمک اطلاعات متنوع جمع آوري شده توسط نرم‌افزارهاي فروش، گزارشات متعددي توسط اين‌نرم‌افزارها در جهت تحليل عملكرد فروش قابل تهيه مي باشد.شما مي توانيد بدانيد که چه کالايي و در چه زماني، بهترين فروش را دارد. اين اطلاعات به شما کمک مي کند تا در مقدار و زمان و حجم سفارشات خريد و سرمايه مورد نياز تصميم گيري نماييد و يا آنکه کالاهاي اضافي را به حراج بگذاريد.

۹- تمركز بر فروش و خلاقيت

ميليون ها فروشگاه در سرتاسر دنيا از اين سيستم براي مديريت و اداره فروشگاه خود استفاده مي نمايند. با استفاده از اين سيستم به جاي صرف نيروي بي بهره در کارهاي جاري و جمع آوري اطلاعات، مي توانيد وقت خود را براي بررسي فروش و برنامه ريزي و خلاقيت براي فروش بيشتر صرف نماييد.

۱۰- در رقابت برنده باشيد

امروزه انتظار اصلي مشتريان در فروشگاهها، آرامش و راحتي خيال هنگام خريد مي باشد، با استفاده از نرم‌افزارهاي فروش به سرعت و راحتي مي توانيد پيش فاکتور، فاکتور و يا برگشت از فروش کالا را براي مشتري خود صادر نماييد، وضعيت خريد ها و اعتبار مشتري را بررسي نموده، آدرس و مشخصات مشتري را نگهداري کنيد. مجموعه اين خدمات سريع به مشتري، شما را در اين بازار رقابتي سربلند خواهد نمود.

۱۱- استراحت حق شما هم هست !

به اين دليل اين که کليه عمليات فروشگاه شما (فروش، انبار، حسابداري) توسط يک سيستم اتوماتيک و يکپارچه صورت مي گيرد، اين عمليات بدون حضور شما نيز روال خود را ادامه خواهد داد و امکان رديابي و کنترل بر روي کليه فاکتورهاي فروش، خريد و انبار، تغيير موجودي کالا، شما را قادر مي سازد تا هيچگاه کسري موجودي ، عودت بيهوده کالا و تخفيفات خارج از عرف نداشته باشيد. به منظور حفظ امنيت داخلي سيستم براي کارکنان، تعريف سطح دسترسي به اطلاعات امکان پذير بوده و در نهايت شما با آسودگي مي توانيد با سپردن امور به اپراتور فروش، فروشگاه خود را ترک نموده و يا حتي براي چند روز به مسافرت برويد بدون آنکه در جريان امور خللي ايجاد شود.

۱۲- بازديد دوره اي ، گارانتي طلايي و خدمات بيمه اي

بازديد سالانه بنا به درخواست شما به صورت رايگان انجام خواهد شد و در اين بازديد دستورالعمل استفاده صحيح از تجهيزات ، تعميرات جزئي ، تميز و مرتب کردن چينش و تجهيزات به صورت رايگان صورت خواهد گرفت ، خدمات بيمه اي کليه آسيب ها احتمالي (حتي آسيب هاي ناشي از عملکرد نادرست و يا آتش سوزي و زلزله و …) به مدت يک سال تحت پوشش خدمات بيمه اي قرار خواهد داشت.

 

 

برچسب‌ها:, ,