شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری یکی دیگر از سیستم های اعلام سرقت می باشد که میتوان از آن به نمونه ای اولیه و تکمیل شده دزدگیر های اماکن یاد کرد این سیستم در سال ۱۳۴۲ توسط مخترع ایرانی ساخته شد و در همان زمان نیز قابلیت تماس از طریق تلفن بر روی آن وجود داشت ولی امروزه امکانات دیکری نیز بر روی این دزدگیر ها اضافه شده که کارایی آن را بیشتر نموده است .

امکانات دزدگیر اماکن با تلفن کننده خط شهری

از جمله سایر امکانات که به این سیستم ها اضافه شده میتوان به قابلیت نصب تجهیزاتی همچون چشمی سیمی و بی سیم (بدون نیاز به سیم کشی )، دتکتور اعلام حریق ،مگنت ،شوک سنسور ،پدال ،باطری پشتیبان ،اسپیکر ،آژیر پیزو و حالت های کاری فعال کامل (زون ۲۴ ساعته )،نیمه فعال ،حالت هشدار موقت ،کنترل از راه دور با تماس تلفنی و … اشاره کرد .

امکانات تلفن کننده خط شهری دزدگیر اماکن

از جمله امکانات تلفن کننده های خط شهری نصب شده بر روی دزدگیر اماکن میتوان به قابلیت های زیر اشاره نمود :

قابلیت کنترل دزدگیر از راه دور از طریق تماس تلفنی که در این صورت میتوان با تماس با خط شهری متصل به دزدگیر اماکن آن را روشن و خاموش نمود .

امکان شنود صدای محیط :با تماس تلفنی با تلفن کننده دزدگیر اماکن و وارد نمودن کدهای مخصوص هر دستگاه میتوان به صدای محیط گوش کرد ایندستگاه مجهز به میکروفن هستند .

امکان ذخیره شماره تلفن در حافظه دستگاه : این تلفن کننده ها معمولا دارای ۲۰ تا ۳۰ حافظه برای ذخیره شماره تلفن هستند .

قابلیت ضبط پیغام هشدار : با توجه به اینکه خطوط شهری استفاده شده در دزدگیر اماکن معمولا برای استفاده های دیگر نیز استفاده میشوند با ضبط صدا میتوان تماس دزدگیر اماکن را با سایر تماس ها تفکیک نمود .

قابلیت کنترل رله از راه دور : بر روی برد دزدگیر های اماکن رله هایی جهت فعال و غیر فعال نمودن وجود دارد این رله ها مانند یک کلید میتوانند عمل کنند که میتوان آنها را از راه دور و با تماس تلفنی و وارد نمودن کد مخصوص فعال و یا غبر فعال نمود .

 

برچسب‌ها:,