شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

دلایل استفاده از صندوق های فروش در فروشگاه ها دلایل استفاده از صندوق های فروش در فروشگاه ها

دلایل استفاده از صندوق های فروش در فروشگاه ها

۱٫مشخص بودن قابلیت پیشگیری انبار :

اولین حسن این است که کمبودهای انبار قابل پیشگیری است به این صورت که در سیستم مانور این قابلیت وجود دارد که بلافاصله همه فروش ها ثبت شود،این سیستم همچنین قابلیت ارتباط با موجودی انبار را دارد به نحوی که بعد از هر خرید و فروش موجودی را به سیستم اعلام می کند.لذا با کاهش موجودی انبار به شما این اجازه را می دهد که بلافاصله اقدام به تغذیه موجودی خود کنید.

۲٫مدیریت تخفیف:

یکی از مشکلات اساسی که فعالیت های تجاری کوچک و متوسط با آن روبرو هستند کاهش قیمت است. تشخیص اینکه کدام کالا مشمول تخفیف شده یکی از مشکلات صندوق حسابداری شرکت ها است و پوز این کار را به صورت اتوماتیک انجام داده و با دادن مقداری تخفیف به نرم افزار پوز به طور اتوماتیک آن درصد را از قیمت اولیه کسر کرده و ضریب خطای حسابداری را کاهش می دهد.

۳٫تشخیص میزان کارائی سیاست گذاری های بازاریابی ( جوایز تبلیغاتی ) در سیستم سنتی:

برای این منظور معمولاً از کپن، تخفیف ویژه و یا انواع دیگر قبوض و ژتون استفاده می شد که همواره مدت زمانی لازم بود این جوایز به مشتریان تحویل شود و سپس در محاسبات میزان موفقیت این تاکتیک ها در بالا بردن سطح فروش که هدف اصلی بوده محاسبه گردد. در این میان ممکن بود اشتباهات محاسباتی رخ دهد و مثلاً یک برنامه اشتباه تبلیغاتی در نتیجه گیری و بازدهی مثبت به نظر آید سیستم پوز این قابلیت را می دهد که کوچکترین نوسانات فروش را به طور همزمان ثبت کرده و مورد بررسی قرار دهید، تا از موفقیت یک برنامه تبلیغاتی در مدت اجرای آن آگاه شوید.

۴٫قابلیت کنترل از راه دور:

بسیاری از فعالیت های اقتصادی در غیاب فیزیکی مدیر عامل دچار افت کیفیتی و به خصوص در زمینه خدمات پس از فروش می گردد. استفاده از پوز سبب می شود تا بدون نیاز به حضور فیزیکی مدیر عامل بخش های مختلف بحث کنترل باشند.

۵٫هماهنگی قیمت در بخش ها و مناطق مختلف:

هیچ چیزی نمی تواند خجالت آورتر از این باشد که یک مشتری نسبت به تفاوت قیمت یک کالای مشخص در ۲ مرکز فروش مختلف اعتراض داشته باشد. اگر یک فعالیت تجاری در بیش از یک نقطه صورت می گیرد پوز می تواند هماهنگی قیمت را تضمین کرده و حتی به توزیع مناسب کالا در انبارهای محلی مختلف بر اساس تقاضای محلی کمک نماید.

۶٫قابلیت انجام چند کار در یک مجموعه نرم افزاری:

بسیاری از تجارت ها و شرکت ها ناچار هستند برای فعالیت های مختلف خود و کنترل آنها از نرم افزارها و دستگاه های مختلف استفاده کنند، می تواند هزینه هنگفتی را به آنها تحمیل کند. پوز قابلیت تعریف کارهای جدیدی دارد از قبیل محاسبه حقوق و اعلام سررسید پرداخت ها و همچنین ایجاد بانک اطلاعاتی مشتری را دارا می باشد. این موضوع پوز را تبدیل به ایده آل ترین انتخاب برای شرکت کوچک می کند.

۷٫افزایش کارائی نیروی کار:

غالباً میزان زیادی از انرژی پرسنل شرکت ها صرف امور نظارتی مانند نظارت بر موجودی انبار، بستن حساب های روزانه و این گونه فعالیت های بروکراتیک می گردد. پوز به سیستم این توانائی را می دهد که نیروی کار خود را صرفاً در جهت مسایل اصلی به کار گیرد و بیشتر پرسنل را به ارائه خدمات به مشتری ترغیب کرده و به کار گیرد.

#مزایای_صندوق_فروشگاهی

برچسب‌ها: