شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

دوربین مدار بسته برای امنیت کودکان دوربین مدار بسته برای امنیت کودکان

 دوربین مدار بسته برای امنیت کودکان

دوربین مدار بسته در اتاق کودک

یکی از چالش های زندگی امروزه جوامع رو به پیشرفت جدا شدن اتاق کودک از اتاق والدین میباشد که این فرهنگ به کشور ایران نیز رسیده است، اما ورود این فرهنگ چالش هایی نیز بوجود آورده است که میتوان از آن دست به عدم آرامش والدین از امنیت کامل فرزند در زمان عدم حضورشان در اتاق کودک، عادت های کودک هنگام خواب، شیطنت هایی که ممکن است در نبود والدین از کودک سر بزند و به او آسیب بزند و… اشاره نمود.

بهترین راه حل ممکن در رفع این مشکل استفاده از یک سیستم مدار بسته با قابلیت دید در شب و یک میکروفن مناسب برای اتاق کودک میباشد تا شما بتوانید در زمان هایی که در اتاق حضور ندارید از اتفاقات و عادت های کودک خود به طور کامل با خبر شوید و در صورت وجود هرگونه نقص در اتاق یا تخت یا هر قسمت دیگر آن را رفع نموده و خاطری آسوده داشته باشید.

دوربین مدار بسته مخفی

همچنین با توجه به ساخت دوربین های بسیار کوچک شما میتوانید یکی از این دوربین ها را تهیه نموده و در یکی از عروسک های کودک قرار دهید که این خود باعث میشود حتی در محیط هایی مانند پارک و مهد کودک نیز بتوانید مراقب کودک خود باشید.

در انتها ما به شما پیشنهاد میکنیم همیشه امنیت خانواده خود را در اولویت قرار دهید، ممکن است یک سیستم امنیتی یک هزینه باشد اما هزینه ای یک باره بوده که شما تا مدت ها از بهره مندی از آن خاطری آسوده خواهید داشت.

برچسب‌ها:, , ,