شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

دوربین های پوشیدنی ،راهکاری جدید برای افزایش امنیت در جامعه دوربین های پوشیدنی ،راهکاری جدید برای افزایش امنیت در جامعه

استفاده از دوربین های مداربسته در حال گسترش است .در استفاده دیگری از سیستم نظارتی این دوربین ها به لباس افراد متصل میشوند . این نوع استفاده از دوربین ها معمولا در نیروی پلیس کاربرد دارد .

یکی از جدید ترین تجهیزاتی که امروزه پلیس دنیا از آن استفاده مینماید ،دوربین های پوشیدنی است .این دوربینها سبک و قابل حمل و به لباس متصل میشوند . این دوربین ها به سادگی و با فشردن یک کلید شروع به ضبط مینمایند و امکان ثبت شواهد را ممکن میسازد .برخی از انواع دوربین ها پوشیدنی ،امکان اتصال به اینترنت و شبکه را دارند .لذا تصاویر دریافت شده میتواند بصورت آنلاین یا آفلاین در شبکه های محلی یا اینترنت منتشر و یا پردازش شوند . از این دوربین ها علاوه بر پلیس ،میتواند توسط نگهبان ،فروشندگان و صندوقداران نیز مورد استفاده قرار گیرد .

قابلیت های پیشرفته در دوربین های پوشیدنی

تشخیص شلیک :با استفاده از این قابلیت هنگامی که دوربین صدای شلیک گلوله را تشخیص دهد بصورت خودکار ضبط را آغاز مینماید .

تشخیص حالت دفاعی : همگامی که افسر پلیس در درگیری به حالت خوابیده روی زمین قرار میگیرد .دوربین با تشخیص این واقعیت به صورت خودکار ضبط را آغاز نموده و همچنین از طریق ار سال پیام به پلیس های مجاور اعلام خطر مینماید .

اتصال به خودرو پلیس : از دیگر ویژگی های دوربین های پوشیدنی پیشرفته متصل شدن دوربین به کنترلر خودروی پلیس است . در این صورت با روشن شدن آزیر و چراغ گردان خودروی پلیس ضبط به صورت خودکار آغاز خواهد شد .

تشخیص دویدن : در هنگامی که افسر پلیس آغاز به دویدن مینماید دوربین اعلام خطر نموده و دوربین آغاز به ضبط مینماید .

برچسب‌ها:, ,