شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

ردیابی اتوماتیک دوربین های IP PTZ چگونه عمل می کند ؟ ردیابی اتوماتیک دوربین های IP PTZ چگونه عمل می کند ؟

بعضی از دوربین های گردشی تحت شبکه پیشرفته میتوانند عملکرد ردیابی اتوماتیک را پشتیبانی کنند ،و معمولا به آنها دوربین های هوشمند کفته می شود .بدین معنا که دوربین میتواند به طور اتوماتیک اشیاء متحرک را دنبال کرده و همچنین زوم و فوکوس را به طور اتوماتیک برای گرفتن تصویری واضح ،انجام دهد .این عملکرد زمانی با درصد خطای معقولی عمل می کند که مکان تحت پوشش دوربین ،ناحیه های کم ترافیک باشد .مکان هایی مانند پارکینگ ها و موزه ها ،نظارت مدارس و فروشگاه ها و محل های ساخت و ساز در شرایطی که در اوقات کاری نباشند .

ردیابی اتوماتیک Auto tracking چگونه عمل میکند ؟

به طور معمول این دوربین ها شامل یک ماژول ردیابی اتوماتیک هستند کهبا نرم افزار خاصی که بر اساس پردازش تاویر هر فریم عمل می کند ترکیب شده است . کاربران همچنین میتوانند از موس برای انتخاب و قفل کردن شی ء برای ردیابی اتوماتیک استفاده کنند ،این کار زمانی موثر است که در تصویر بیشتر از یک شی ءمتحرک وجود دارد .

مزایای دوربین PTZ با ردیابی اتوماتیک

-ردیابی اتوماتیک اشیا متحرک ،به صورت هوشمند و موثر

-نظارت و ضبط اتفاقات مهم

-زوم اپتیکال برای به دست آوردن وضوح کافی

-حساسیت قابل تنظیم ،حالت های مختلف ردیابی

-تلفیق با تشخیص حرکت

-عدم تاثیر پذیری از حرکت پرندگان ،شاخه درختان ،اشیاء کوچک و …

-از بین بردن نیاز به چند دوربین

کاربرد های دوربین PTZ با قابلیت ردیابی اتوماتیک

دوربین PTZ خودکار ردیابی می تواند در بسیاری از کاربردهای نظارت تصویری تجاری مختلف مورد استفاده قرار گیرد که نیاز به پوشش منطقه وسیع دارند ،این کاربردها شامل جنگل ،جاده ،قطار ،فرودگاه ،بندر ،میدان ،پارک ،خیابان ،ورزشگاه و غیره  ،ردیابی اتوماتیک میتواند برای نظارت بر محیط فرودگاه ،پایگاه نظامی و یا جامعه استفاده شود .

برچسب‌ها:,