شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

سه ویژگی پوز فروشگاهی سه ویژگی پوز فروشگاهی

سه ویژگی از پوز فروشگاهی که کارمندان را عاشق کار میکند

دستگاه پوز فروشگاهی(POS) در واقع نوعی از رایانه با طراحی متفاوت است و برای فضای فروشگاهی طراحی شده ات که قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز را دارد. نرم افزار فروشگاهی بر روی آن نصب می شود و قابل استفاده است. دستگاه های پوز POS به دستگاه های جانبی دیگر مانند بارکد خوان، پرفراژچک، فیش پرینتر، لیبل پرینتر و تجهیزات جانبی دیگر متصل می شود.

وقتی که شما در جستجوی یک سیستم فروش جدید پوز برای کسب و کار خود هستید ، مهم این است که در نظر بگیرید که چگونه کارمندان شما به نحوه درست برای کسب و کار شما و فعالیت های روزمره کار میکنند.

در اینجا سه ویژگی ضروری برای سیستم پوز وجود دارد که شغل کارکنان شما را راحت تر می کند و تجربیات مشتریان را نسبت به شما تضمین می کند :

دستگاه به نحوی باشد که برای کارمندانم به راحتی قابل درک باشد.

باوجود کارکنان فصلی در رستوران ها و مکان های خرده فروشی خیلی مهمه که سیستم پوز دارای یک طراحی مناسب باشد جهت آموزش سریع و راحت تا نحوه استفاده برای کارکنان ماهر و جدید فراهم باشه .

طراحی شده برای صنعت شما

پوز فروشگاهی شما به قدری قدرتمند و صنعتی باشه که فروش شما رو در ایام تعطیلات و شلوغی حتی در اثر ضربه خوردن و افتادن دستگاه فروشتون لطمه ای وارد نشود .

باپشتیبانی از چیپ کارت های اعتباری از کسب و کار شما و حساب های مشتریان امنیت را برقرار میکند

و همچنین باید پاسخ سوالاتی همانند : “آیا کارکنان من قادر به حمایت از آن‌ها هستند و چگونه به آن نیازدارند ؟ ” و ” آیا در آینده این سیستم تضمین میدهد که از سرمایه‌ من با توجه به گسترش بازار و تغییرات محافظت میکند ؟ ”

در فصل های تعطیلات کارمندان بهره بری بالایی دارند و خوشحال از انتخاب سیستم پوز فروشگاهی برای صندوقدارانی که علاقه زیادی به استفاده از صندوق فروشگاهی دارند، هستند .

برچسب‌ها: