شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شمارش افراد (People Counting ) در دوربین مداربسته شمارش افراد (People Counting ) در دوربین مداربسته

شمارش افراد ( People Counting ) در دوربین مداربسته

سنسورهای شمارش افراد یک سنسور الکترونیکی است که برای اندازه گیری تعداد افرادی که در یک گیت یا ورودی خاص وارد میشود را مورد استفاده قرار میگیرد .نمونه هایی از این تکنولوژی در شمارنده های دستی ساده ،یا مادون قرمزها ،و در سیستم های تصویری دوربین های حرارتی ،در شمارنده های ویدیویی و تصویری با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی دیده میشود .معمولا سنسور شمارش افراد توسط فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی برای بررسی اثر بخشی کمپین های بازاریابی ،و طراحی ساختمان و طرح برندهای خاص مورد استفاده قرار میگیرد .

دوربین های شمارش افراد دارای مزایای زیر میباشد .

با اطلاعاتی که از شمارش افراد بدست میاید قدرت تصمیم گیری در کسب و کار های مختلف را در فروش افزایش میدهد سرعت بخشیدن به کارایی سیستم و استفاده بهتر از فضای در کسب و کار ،و صرف انرژی کمتر باعث میشود که در فروش و کسب کارهایتان پیش بینی های مناسب را انجام دهید .

با این تکنولوژی شما میتوانید فعالیت های بازارایی رابیشتر کرده و فرصت های تبدیل فروش را اندازه گیری کنید .و همچنین تصمیم گیری های آگاهانه تری در فروش انجام دهید و برنامه ریزی را کارکنان کسب کار داشته باشید .و هیچ هزینه مستمری برای مشاهده اطلاعات و آنالیز داده ها برای شما جود نداشته باشد .

اگر دنبال روش قابل اعتماد و با هزینه ای پایین جهت اندازه گیری داده ها و اطلاعات مراکز خرید هستید ،راه حل شمارش افراد مبتنی بر تصاویر ویدیویی مناسب ترین راه حل است .

دوربین مداربسته با قابلیت شمارش این کار راآسان میکند :

تعداد مشتریان یا بازدیدکنندگان را به فروشگاه را شمارش میکند .

ارزیابی و بهبود فعالیت ها بازاریابی و کمک با داده های مورد نیاز کمپینگ های تبلیغاتی

بهینه سازی برنامه های کارکنان و برنامه ریزی در عملیات روزانه فروش

تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری آمار مربوطه به فروشگاه

علاوه بر این شما همچنین میتوانید صف مشتریان را اندازه گیری کنید ،اطلاعات در مورد جمعیت شناختی کسب کار را بدست آورید و هزینه های خرید را تخمین بزنید .

برچسب‌ها: