شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

ضرورت خرید دوربین مداربسته ضرورت خرید دوربین مداربسته

اهمیت استفاده از دوربین مداربسته در هنگام وقوع جرم و یافتن مجرمین مشخص می گردد و در صورت وجود یک سیستم نظارت تصویری مناسب که بطور اصولی طراحی و نصب شده باشد مزایای بسیاری را برای محافظت از دارایی ها ،داشتن مکانی امن و مدیریت موثر منزل یا محل کار خواهد داشت .در ادامه ۷ مورد از ویژگی های دوربین مداربسته که توجیه سرمایه گذاری برای خرید این سیستم ها را به همراه دارد ارائه می گردد .

۱ترساندن مجرمین

یکی از مزایای دوربین مداربسته ترساندن مجرمین از انجام جرم است . دوربین مداربسته که در محل های مناسب نصب شده باشند .مجرم احتمالی را بر آن میدارد تا از جرم دست بردارد و محل دیگری که ضریب امنیتی پایین تری دارد را برای انجام جرم انتخاب نماید .

۲-جلوگیری از سرقت

طبق مطالعات انجام شده در صنایع کوچک و صنوف مختلف با نصب سیستم دوربین مداربسته احتمال بروز سرقت توسط افراد داخل و خارج این صنایع و اصناف به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

۳- افزایش بهره وری

بهره وری نیروی کار بزرگترین دغدغه ای است که امروز ه تجارت و صنعت با ان مواجه است سیستم های نظارت تصویری کمک میکنند تا حتی در هنگامی که شما (بعنوان  مدیر مجموعه )در محل حضور ندارید افراد بهترین رفتار کاری از خودشان نشان دهند ،و همچنین به مدران این امکان رامیدهد تا عادات و رفتارهای کاری را بصورت دوره ای و حتی از راه دور مشاهده و بررسی کنند .

۴-کاهش مسئولیت و بدهی

بسیاری از مجرمین به دنبال کسب سود از طریق ایجاد ادعاهای دروغین علیه شرکت ها و فروشگاه ها می باشند بدون داشتن شواهد برای دفاع از خود مسیولین این شرکت ها و فروشگاهها ممکن است گاهی محکوم به پرداخت هزینه های گزافی شوند . دوربین مداربسته راهی موثر برای جلوگیری از این وقایع به شمار رفته و علیه چنین ادعاهایی مفید خواهد بود .

۵- محافظت از اطلاعات

رقبای شما همواره حاضرند هزینه های بالایی رابرای اشراف و آگاهی از اسرار شرکت یا فروشگاه شما بپردازند .دوربین هایی که با استراتژی دقیق نصب شده باشند  از دسترسی و همچنین قصد آنها برای سرقت اطلاعات شما جلوگیری می کنند .

۶- مدیریت از راه دور

بسیاری از سیستم های دوربین مداربسته امکان ارسال اطلاعات و در نتیجه مدیریت و نظارت از راه دور را فراهم میکنند .

۷-شناسایی بهتر مشتریان

بسیاری از مشاغل کوچک از سیستم نظارت تصویری خود به منظور مطالعه عادات مشتریان ، بهینه سازی مسیرهای تردد در فروشگاه ، تغییر مکان مناسب محصولات ، ، اطمینان از عادات مشتری و نظایر آن استفاده میکنند .علاوه بر ویژگیهای بالا میتوان به ساده سازی عملیات ، ایجاد آرامش خاطر و پرستیژ کاری ، به عنوان دیگر ویژگی های نصب دوربین مداربسته اشاره نمود .

 

 

برچسب‌ها: