شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

مزایای نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز مزایای نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز با قابلیت ارتباط آنلاین و آفلاین به انواع دستگاههای حضور و غیاب نوین پرداز می باشد .نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز شامل امکاناتی چون معرفی شرکت (جهت ثبت اطلاعات مجموعه کاری ) ، ثبت شیفتهای کاری ( شیفتهای زمان دار ،در نظر گرفتن روزهای تعطیل به عنوان روز کاری ، تاخیر و تعجیل قابل اغماض ، انتقال شیفت به روز بعد ) ، تعریف پرسنل با جزییات کامل مشخصات پرسنلی (تخصیص کد معین و کد تفضیل مربوطه در نرم افزار حسابداری نوین پرداز کد سخت افزاری دستگاه ها و … ) ، ثبت قرارداد مربوط به هر پرسنل و تخصیص شیفت کاری و تاریخ شروع و پایان قرارداد می باشد .

نرم افزار حضور و غیاب نوین پرداز قابل ارتباط آنلاین و آفلاین با کلیه دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز می باشد .

گزارشات مدیریتی جهت کنترل تردد پرسنل همچون گزارش جامع تردد که تردد پرسنل را برای یک روز خاص نمایش می دهد و یا گزارش وضعیت کلی پرسنل که به ازای هر روز کلیه ترددهای ورود و خروج را تا ۸ مرحله همراه با میزان کسر کار و یا اضافه کار روزانه نمایش میدهد . گزارش کامل تردد نیز وضعیت تردد هر پرسنل را بر اساس یک ماه خاص نمایش میدهد واین گزارش امکان ثبت فیش حقوقی بر اساس میزان کارکرد پرسنل را دارا می باشد .

تعریف شیفت های متنوع ویژه ایام خاص : برای ایامی چون ماه مبارک رمضان که ساعت کاری پرسنل تغییر می کند میتوان شیفتهای کاری مختص این بازه زمانی تعریف کرد که تردد پرسنل بر اساس شیفت کاری ویژه این ماه محاسبه گردد .همچنین امکان تعریف روزهای تعطیل بعنوان روزهای کاری نیز میتواند در قسمت تعریف شیفت پرسنل لحاظ گردد .

ثبت مرخصی پرسنل : در بخشی از نرم افزار حضور و غیاب می توان برای پرسنل انواع مرخصی های استحقاقی ، استعلاجی و … تعریف نمود تا در گزارشات نیز این وضعیت مرخصی برای روزهای تعیین شده مشخص گردد .

ارسال پیامک ثبت تردد : پس از اینکه پرسنل تردد ( ورود و خروج ) را در دستگاه ثبت نمایند .در صورتی که ارتباط بین دستگاه و نرم افزار بصورت آنلاین باشد .میتوان با فعال نمودن این گزینه پیامک تردد پرسنل برای مدیریت و یا خود شخص ارسال شود .لازم بذکر است ک فعال نمودن این امکان اختیاری روز نرم افزار مستلزم فعالسازی یکی از پنلهای پنج گانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نوین پرداز می باشد .

 

 

برچسب‌ها: