شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

هر آنچه باید در مورد تگ ها بدانیم هر آنچه باید در مورد تگ ها بدانیم

تگ ها به دو قسمت مختلف تقسیم می شوند : دسته اول )تگ سخت                                  دسته دوم )تگ برچسبی (لیبل )

تگ های سخت را در واقع میتوانید مترادف تگ هایی بدانید که میتوانند دوباره مورد استفاده دزدگیر فروشگاهی قرار بگیرند و تگ های برچسبی را میتوانید از دسته تگ هایی بدانید که اغلب بصورت یکبار مصرف می باشند و نمیتوان مجددا ار آنها استفاده نمود .به طور کلی باید در این قسمت بگوییم که سیستم ها به تگ های سخت به لیبل ها دارای حساسیت زیادتری می باشند .علاوه بر مطالبی که بیان کردیم باید این نکته را نیز بگوییم که لیبل ها در اندازه ها و ابعاد های گوناگونی می باشند و همچنین عملکرد لیبل کوچکتر از لیبل بزرگتر ضعیف تر می باشد .

همه چیز در مورد تگ های سخت :تگ های سخت دزدگیر لباس از نظر ظاهری دارای مدل ها و شکل ها و گونه های متفاوتی هستند و البته با توجه به نوع کالایی که به آن متصل میگردند یا با توجه به شکل و شمایلی که رادند نام گذاری میگردند .مثلا تگ برخی از کالاها مثل تگ لباس ،تگ کیف و کفش (تگ پنسیل )تگ جواهرات ،تگ عینک و … از جمله تگ های هستند که برگرفته از اتصال آن ها به کالایی است در دزدگیر پوشاک به آن متصل شده اند .

انواع تگ در گیت فروشگاهی :

تگ گلفی در گیت فروشگاهی :که از محبوب ترین و متداول ترین که در بازار و فروشگاهها بیشتر استفاده می شود این تگ ها می باشند و بیشتر هم اصناف پوشاک از این مدل تگ استفاده می کنند .

تگ صدفی در گیت فروشگاهی : این نوع تگ ها هم در پوشاک استفاده می شود و از تگ های محبوب می باشد اما بدلیل ویژگی و شکلش برای لباس های ظریف استفاده میشود .

تگ مدادی در گیت فروشگاهی :این تگ یک تگ دارای عملکرد دقت و قدرت بالا می باشد و تازه وارد بازار ایران شده است هنوز متداول نمی باشد اما کاربرد وسیعتری در مقایسه با سایر گیت ها دارد شکل این تگ همانطور که از نامش پیداست به صورت مدادی است برای اجناس کیف و کفش و اجناس کوچک استفاده میشود .

تگ گلف در گیت فروشگاهی :ویژگی متمایز این تگ این است که فقط در سیستم RF بکار میرود و در فرکانس ۸٫۲ معمول تر است و به خاطر شکل متفاوت و جالبی که دارد بسیار محبوب است و همچنین عملکرد بالایی دارد از دقت و قدرت لازم نیز برخوردار است .

تگ عینک در گیت فروشگاهی : این تگ در عینک فروشی ها استفاده میشود و به دسته عینک قفل میشود و توسط جداکننده ،جدا میشود و در سیستم های RF و AM مورد استفاده قرار میگیرد .

تگ پاندا در گیت فروشگاهی :یک تگ با شکل بیار زیبا و دلنشین برای کودکان بسیار مورد استفاده در لباس فروشی کودکان بخاطر شکل ظاهری اما به این نکته هم باید  توجه کرد که به خاطر ابعاد و اندازه کوچک این تگ زیاد عملکرد قوی ندارد .

لیبل امنیتی RF : این لیبل به مانند برچسبی هستند که بر روی اجناس نصب میشود و دارای شکل ها و سایز های گوناگونی است به عنوان مثال مدل سفید یا همان بارکد و این مدل های مختلف برای سیستم های RF می باشند .

لیبل امنیتی AM : این لیبل ها هم به مانند RF می باشد و فقط برای سیستم AM می باشد و به مانند برچسب بر روی اجناس نصب میشود و به خاطر اندازه کوچک که دارد بیشتر در لوازم آرایشی و لوازم داروخانه مورد استفاده قرار میگیرد.

 

بند تگ لنیارد : لنیارد نوعی بند سیمی روکش دار است که در بازار با نام بند تگ شناخته شده و تنها همراه با تگ دزدگیر به کار گرفته می شود .از بند تگ لنیارد برای لوازم خانگی ،کیف و کفش استفاده میشود .در ادامه بند تگ لنیارد باید گفت که لنیارد دو سر دارد . به این صورت که در یک سر آن یک جای سوزن برای چفت کردن تگ وجود دارد که به جای آنربا استفاده میشود و تنها با جداکننده از تگ جدا میشود .سر دیگر آن حلقه ای شکل است که باعث میشود این بند به حلقه محصول بسته شود .با توجه به جنس سیمی محکمی که بدنه ی آن دارد میتوانیم اطمینان حاصل کنیم که بریده نمیشود .بند تگ  فروشگاهی لنیارد در اندازه های ۱۰ سانتی متری ،۱۷ سانتی متری و ۲۷ سانتی متری در بازار موجود است که بسته به نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید .

تگ گیت فروشگاهی مثلثی : این مدل تگ ها عین گیرایی و کیفیت بالا دارای ابعاد کوچک و وزن سبک نسبت به سایر تگها بوده و جهت انواع شال و روسری و جوراب کاربرد دارد ،همچنین نوع سوزن و قفل بسیار با کیفیتی را نیز دارا هستند .از این تگ ها میتوان با کمک بند فولادی (لنیارد ) به صورت آویز جهت کیف و کفش و ظروف آشپزخانه نیز استفاده نمود .لذا گزینه مناسب برای فروشگاهها میباشند .این نوع تگ فقط در نوع AM موجود است .

برچسب‌ها: