شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

پرینتر حرارتی ۸ سانت E-POS ECO R USB پرینتر حرارتی ۸ سانت E-POS ECO R USB

پرینتر حرارتی EPOS با سرعت بالا و کیفیت مناسب جهت استفاده در فروشگاه های هایپر مارکت ،رستوران ها و فست فود ها می باشد .این پرینتر با توجه  به ساختارچاپ حرارتی بی نیاز از شارژ جوهر یا کارتریج می باشد و تنها نیاز به استفاده از رولهای کاغذ در عرض ۸ سانت می باشد .که براحتی برای مشتریان قابل عرضه و استفاده می باشد .

این نوع پرینتر ،یک پرینتر ایده آل برای کلیه محیط های فروشگاهی و رستورانی می باشد که قابل اتصال به کشوی پول و نرم افزارهای مالی و حسابداری می باشد . مکانیزم چاپ این پرینتر حرارتی و بدون نیاز به ریبون و جوهر است .دارای کاتر اتوماتیک برای برش کاغذ پس از چاپ است . پورت اتصال جهت ارتباط رایانه USB در عرض کاغذ ۸ سانت می باشد .

فیش پرینتر های حرارتی جزء دسته پرینتر های با سرعت بالا هستند که میتوانند جهت ارائه فاکتور مشتری در مکانهایی که تردد مشتری دارند براحتی استفاده شوند .این پرینتر های فیش زن با سرعت بالایی که در چاپ فاکتور دارند به شدت می توانند در روند کاری تسریع ایجاد نمایند .

همچنین این فیش پرینتر ها با استفاده از رول کاغذ با عرض ۸ سانت میتوانند مصرف کاغذ را بشدت کاهش دهند .همچنین پرینتر رستورانی حرارتی EPOS فول پورت با دارا بودن پورتهای USB براحتی می تواند برای رستوران ها و همچنین آشپزخانه براحتی استفاده شود . به این صورت که به محض ثبت فاکتور در نرم افزار یک پرینت از سفارش مشتری می تواند به آشپزخانه جهت تهیه و آماده سازی نیز ارسال می شود .

پرینتر رستورانی

همچنین این پرینتر با دارا بودن کاتر اتوماتیک سبب استفاده راحت تر از پرینتر می شود که به محض چاپ فاکتور امکان جدا کردن کاغذ و تحویل آن به مشتری خواهد شد .از ویژگیهای این محصول میتوان به سرعت چاپ ۲۵۰ میلی متر در ثانیه ،رزولوشن ۲۰۳ dpi را عنوان کرد .

 

برچسب‌ها: