شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

چاپگر صدور فیش یا فیش پرینتر چاپگر صدور فیش یا فیش پرینتر

انواع فیش پرینتر یا پرینتر صدور فیش : چاپگر صدور فیش برای چاپ رسید یا فاکتور معمولا استفاده میگردد که کاملا بی دردسر و کم هزینه هستند .هزینه نگهداری این پرینترهای فیش زن واقعا مقرون بصرفه هستند و اکثر انها حتی نیاز به جوهر یا کارتریج ندارند و براثر تولید حرارت و گرما بر روی کاغذ مخصوص خود عملیات چاپ را انجام میدهند .پرینتر صدور فیش یا دستگاه فیش زن انواع مختلفی دارد که در حالت کلی به دو نوع تقسیم میشوند :

فیش پرینتر حرارتی                                                – فیش پرینتر سوزنی

  • در پرینتر حرارتی در اثر گرما و حرارتی که در پرینتر تولید میکند بر روی کاغذ مخصوص خود چاپ میکند .فیش پرینتر های حرارتی خود به دو نوع پرینتر مستقیم و غیر مستقیم تقسیم میشوند که برای چاپ عکس هم از این نوع پرینتر استفاده میشوند .
  • پرینتر سوزنی با استفاده از ضربه های سوزن های ،هد پرینتر بر روی ریبون مصرفی فیش پرینتر کمک میگیرد تصویر فایل مورد نظر را بر روی کاغذ معمولی چاپ میکند .
  • پرینتر های حرارتی نیاز به شارژ ندارند و نیازی نیست هزینه ای بابت شارژ فیش پرینتر حرارتی پرداخت کنید .نوع کاغذ مورد استفاده در پرینتر های حرارتی به گونه ای است که بر اثر تولید حرارت میتواند مشابه جوهر فایل مورد نظر شما را بر روی کاغذ چاپ نماید .
  • فیش زن ها با پورت های متفاوتی تولید میشوند که هر مدل یا برند از برخی از این پورتها پشتیبانی میکند و ممکن است فیش پرینتری چند پورت مختلف را پشتیبانی نماید :پورت USB ، پورت شبکه ، پورت parallels ، پورت سریال یا com و اتصال بی سیم یا wi-fi
  • موارد زیادی هستند که در انتخاب فیش پرینتر مناسب حائز اهمیت هستند و انتخاب فیش پرینتر ارزان تر و صرفا گران تر نمیتواند مناسب یا در عین حال نامناسب باشد .
  1. کارشناسان شرکت فنی و مهندسی پارسه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .از طریق بخش فروش شرکت فنی و مهندس پارسه میتوانید اطلاعاتی که نیاز دارید و بهترین انتخاب و مناسب ترین و ارزان ترین فیش پرینتر مورد نظرتان را در عین کارایی بالا و حفظ کیفیت انتخاب نمایید-

برچسب‌ها:, , , ,