شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

۱۱ دلیل برای استفاده از پوز صنعتی ۱۱ دلیل برای استفاده از پوز صنعتی

۱-طول عمر دستگاه POS چند برابر رایانه شخصی (PC)خواهد بود .

با توجه به طراحی سخت افزار دستگاههای پوز طول عمر متوسط این دستگاهها (حتی در فروشگاههای زنجیره ای بزرگ ) به حدود ۱۵ سال میرسد .حال اینکه رایانه شخصی در شرایط استفاده عادی طول عمری در حدود ۳ سال خواهد داشت .

۲-مقاومت در مقابل عوامل محیطی

دستگاههای پوز طوری طراحی شده اند که در برابر گردو غبار ،ونیز سرما و گرما مقاوم باشند .عدم استفاده از فن (Fanless بودن ) پوز یکی از مزایای عمده آنها در مقابل رایانه های شخصی میباشد .این موضوع باعث میشود گردو غبار محیطی (که باعث از کار افتادن فن رایانه های شخصی میشود )به عملکرد پوز تاثیری نداشته باشد .

۳-این دستگاه برای فروشگاه شما طراحی شده است .

رایانه های فروشگاهی یا (POS) برای کاربری سریع و راحت ،با بهره گیری از سخت افزار های فروشگاهی (از جملهصندوق ،بارکد اسکنر ،پرینتر ،انواع ترازوی هوشمند ،نمایشگرهای مشتری ،مانیتورعای ساده و…) طراحی شده است .تمام اینابزار ها اسودگی خیال از سخت افزار و توجه به فروش را نوید میدهند .همچنین تجهیزات استاندارد فروش به معنی احترام بیشتر به مشتری و به تبع آن افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت .

۴-توقف فروش یعنی …

دستگاههای پوز طوری طراحی شده اند که بطور ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به کار مشغول باشند و با کمترین مشکلات سخت افزاری روبرو شوند .این نه تنها برای صاحبابن فروشگاههابسیار حائز اهمیت است بلکه برای شرکت های دارای محصول نرم افزاری که میخواهند مشتریان آنها کمتر درگیری سخت افزاری داشته باشند یک نکته کلیدی محسوب میشود .نکته بسیار مهمی است که بندرت دچار ایراد سخت افزاری میشوند .حال آنکه رایانه های شخصی بخصوص وقتی در یک فروشگاه بکار گرفته شوند به دفعات دچار مشکل شده و فرایند فروش را متوقف میکنند سوال مهمی که مطرح میشود این است که هزینه چند ساعت توقف فروش به دلیل مشکل رایانه برای فروشگاهها چقدر خواهد بود ؟ایا به لطمه دیدن وجهه و اعتبار خود نزد مشتری نیز فکر کرده اید ؟

۵-بازدهی نیروی انسانی را به حداکثر برسانید .

با توجه به سادگی نرم افزار های فروشی که بر روی دستگاههای پوز نصب میشوند اتلاف انرژی پرسنل و فروشندگان به حداقل رسیده وزمان آموزش کاربری آنان را به چند دقیقه و در سطح مدیریت به چند ساعت خواهد رسید .

۶-هزینه ی پایین تر

ممکن است در ابتدا بنظر برسد برای خرید دستگاه پوز لازم است هزینه ی بیشتری نسبت به رایانه های شخصی پرداخت شود اما واقعیت این است که به دلایل متعددی در میان مدت هزینه های خرید و نگهداری دستگاه پوز از هزینه های مشابه برای یک رایانه شخصی پایین تر خواهد بود برخی از یان دلایل عبارتند از :

-اطمینان از فروش مستمر (و عدم توقف فروش به دلیل نقص رایانه )

-عدم نیاز به ارتقا سخت افزاری دستگاه پس از چند سال و در نتیجه کاهش هزینه

-رایانه شخصی به طور متوسط هر چند ماه هزینه هایی مانند (نصب مجدد ویندوز ،رفع عیوب سخت افزاری و ..)دارند که این مورد در دستگاههای پوز تقریبا صفر خواهد بود زیرا سخت افزاری یکنواخت آنها کمک میکند که در کمتر از چند دقیقه دستگاه به وضعیت سالم خود برگردد.

-هزینه دستگاههایی مثل پرینتر حرارتی یا فیش پرینتر از هزینه های یک پرینتر معمولی بسیار پایین تر است .زیرا علاوه بر هزینه بسیا رپایین تر مصرف کاغذ در آنها نیازی به هزینه برای خرید کارتریج جدید یا شارژ کارتریج وجود ندارد .

-زمانی که لازم است یک اپراتور برای کار با نرم افزار فروش بر روی یک دستگاه پوز صرف کند بسیا ر کمتر خواهد بود و این یعنی مسلط شدن اپراتور در سریعترین زمان ممکن و کاهش هزینه های خطای نیروی انسانی

-استفاده از بارکد خوان احتمال بروز خطا در پشت کالا برای مشتری را به صفر خواهد رساند .

۷-کمتر از ۳ ساعت انتظار برای اطمینانی چند ساله کافی است .

نصب و راه اندازی این دستگاهها برای محیط های بزرگ و کوچک تفاوتی نداشته و به سرعت و سهولت امکان پذیر میباشد .این دستگاهها در عرض چند دقیقه نصب شده و با فقط ۲ ساعت آموزش به شما نوید اطمینانی بلند مدت را میدهد .

۸-این دستگاه مشاور افزایش فروش در فروشگاه شما خواهد بود .

با کمک اطلاعات متنوع جمع آوری شده توسط نرم افزار های فروش ،گزارشات متعددی توسط این نرم افزار ها در جهت تحلیل عملکرد فروش قابل تهیه میباشد .شما میتوانید بدانید چه کالاهایی در چه زمانی بهترین فروش را دارد این اطلاعات به شما کمک میکند تا در مقدار و زمان و حجم سفارشات خرید و سرمایه مورد نیاز تصمیم گیری نمایید و یا آنکه کالاهای اضافی را به حراج بگذارید .

۹-تمرکز بر فروش و خلاقیت

میلیون ها فروشگاه در سرتاسر دنیا از این سیستم برای مدیریت و اداره فروشگاه خود استفاده میکنند با استفاده از این سیستم به جای صرف نیروی بی بهره در کارهای جاری و جمع آوری اطلاعات میتوانید وقت خود را برای بررسی فروش و برنامه ریزی و خلاقیت برای فروش بیشتر صرف نمایید .

۱۰-در رقابت برنده باشید

امروزه انتظار اصلی مشتریان در فروشگاهها آرامش و راحتی خیال هنگام خرید میباشد . با استفاده از نرم افزار های فروش به سرعت و راحتی میتوانید پیش فاکتور ،فاکتور یا برگشت از فروش کالا برای مشتری خود صادر نمایید ،وضعیت خرید ها و اعتبار مشتری را بررسی نموده و ادرس و مشخصات مشتری را نگهداری کنید .مجموعه این خدمات سریع به مشتری شما را در این بازار رقابتی سربلند خواهد نمود .

۱۱-استراحت حق شما هم هست

به این دلیل که کلیه عملیات فروشگاه شما (فروش ،انبار ،حسابداری ) توسط یک سیستم اتوماتیک و یکپارچه صورت میگیرد این عملیات بدون حضور شما نیز روال خود را ادامه خواهد داد و امکان ردیابی و کنترل بر روی کلیه فاکتورهای فروش ،خرید و انبار ،تغییر موجودی کالا ،شما را قادر میسازد تا هیچگاه کسری موجودی ،عودت بیهوده کالاو تخفیفات خارج از عرف نداشته باشید .به منظور حفظ امنیت داخلی سیستم برای کارکنان،تعریف سطح دسترسی به اطلاعات امکان پذیر بوده و در نهایت شما با آسودگی خیال میتوانید با سپردن امور به اپراتور فروش ،فروشگاه خود را ترک نموده و یا حتی برای چند روز به مسافرت بروید بدون آنکه در جریان امور خللی وارد شود .

برچسب‌ها:, ,