شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

شرکت فنی مهندسی پارسه | parseh-gilan

All In One چیست ؟ All In One چیست ؟

All In One ها ،محصولاتی هستند که این روزها شاید نامشان بیشتر بر سر زبان باشد . بزرگترین مزیت این گجت ها عدم نیازشان به کیس و اسپیکر می باشد که با توجه به فضاهای محدود امروزی ،مزیت بسیار مفیدی به شمار میرود .در اصل Aio ها بطور کامل نه لپ تاپ هستند نه تبلت و نه دستاپ .بعبارتی هسته شان به قوت کامپیوتر های معمولی است ،یعنی دارای تمام ویژگی های کامپیوتر های خانگی می باشند . در حالیکه اندازه کامپیوترهای All In One در نهایت به اندازه یک مانیتور LCD میباشد .

اغلب سیستم های All In One دارای صفحات لمسی هستند و به علت نداشتن اسپیکر مجزا ، از اسپیکر های داخلی قدرتمندی بهره میگیرند . ویژگی دیگر این دستگاههای All In One کاهش چشمگیر توان برق است ، بطوریکه حتمادر برخی مدل ها توان مصرفی به(۶۵ W وات ) میرسد .بعلاوه بدلیل Flatron بودن ،امکان نصب روی دیوار نیز فراهم است .

در بسته های کامپیوتر های All In One که در نهایت به فروش میرسد ، یک کیبورد و ماوی بی سیم همراه با یک عینک ۳ بعدی نیز تعبیه شده است و در نتیجه AIO ها قطعا دارای تصاویر Full HD هستند .نکته دیگری که میتوان به آن اشاره کرد ،تکمیل بودت پورت های جانبی از جمله پورت های Serial ، USB 0.2 ، USB 0.3 ، Card  Reader و همچنین Webcam میباشد که با استفاده از سیستم های All In One را ساده تر و خوشایند تر میکند .

 

برچسب‌ها: